Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Що це - Ендоурологія ? або що таке Ендоурологія?
 

Завдяки сучасним досягненням науки і техніки, в даний час для лікування урологічних захворювань використовують ендоурологічні, малоінвазивні методики.

Ендоурологи використовуючи найсучасніше обладнання здатні «заглянути» у будь-який відділ сечовидільної системи без розрізів. Спеціальний інструментарій - ендоскопи, уретероскопи, нефроскопи і т.д. - дозволяють оглянути оком і виконати оперативне втручання через природні фізіологічні отвори.

Уретроцистоскоп - оглядає сечівник і сечовий міхур,

Уретероскоп - допомагає побачити з середини сечовід і порожнинну систему нирки.

Нефроскоп - дає можливість через прокол тканин виконувати складні урологічні операції.

Таким чином ендоскопічні втручання є сучасним підходом до високотехнологічного малоінвазивного лікування таких урологічних захворювань як аденома простати, сечокам'яна хвороба (СКХ), пухлини нирки, сечового міхура і передміхурової залози, стриктури уретри і сечоводу, нефроптоз, варікоцеллє та інше.

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.