Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

ТУР пухлини сечового міхура
 

Трансуретральна резекція (ТУР) пухлин сечового міхура - це хірургічна операція, під час якої можна оглянути внутрішню поверхню стінки сечового міхура, видалити пухлину, взяти біопсію пухлини. Інструменти вводять через тонку трубку з лінзами і джерелом освітлення (цистоскоп), який проводять через сечовипускальний канал в сечовий міхур. При лікуванні раку сечового міхура ТУР сечового міхура використовується як метод діагностики та лікування.

Суть методики ТУР сечового міхура.

Рак починається на слизовій оболонці стінки сечового міхура і може проростати в неї. Слизову оболонку сечового міхура вистилають клітини перехідного епітелію. Найчастіше рак сечового міхура розвивається з клітин перехідного епітелію. При виконанні ТУР сечового міхура цистоскоп вводять через сечівник в сечовий міхур. Сечовий міхур заповнюють стерильною рідиною, для того щоб хірург зміг краще розглянути слизову оболонку сечового міхура. Пухлину видаляють за допомогою електричного струму або лазерної техніки. Біопсію беруть з пухлини і з області резекції, м'язової тканини, щоб оцінити глибину проростання пухлини, при цьому необхідно уникати перфорації стінки сечового міхура. Під час ТУР сечового міхура видаляють всю видиму тканину пухлини з невеликою частиною здорової тканини, яка обмежує пухлину. У діагностичних цілях видалені зразки досліджуються під мікроскопом. Після ТУР сечового міхура для адекватного дренажу сечового міхура встановлюють постійний катетер. У разі необхідності може бути розпочата внутрішньотканинна променева терапія.

Симптоми.

Найчастіше рак сечового міхура починається як поверхнева пухлина сечового міхура. Кров у сечі - це найчастіший ознака раку сечового міхура. Залежно від того, як пухлина виглядає під мікроскопом, рак сечового міхура класифікують від 0 до IV стадії. Чим нижче стадія раку сечового міхура, тим менше рак поширився. Більш висока стадія вказує на велику серйозність захворювання.Оскільки дуже часто у пацієнтів з однією пухлиною сечового міхура, можуть розвинутися додаткові новоутворення в інших областях сечового міхура або сечовивідної системи, то лікар виконає біопсію з декількох ділянок слизової оболонки сечового міхура. Якщо є підозра, що рак поширився за межі сечового міхура, то будуть проведені додаткові діагностичні тести. Оскільки різні типи раку сечового міхура по-різному реагують на лікування, то методи лікування кожного пацієнта лікар підбирає індивідуально. Тільки лікар може визначити, як лікувати рак сечового міхура у кожного конкретного пацієнта. Задати питання лікарю.

Запис на консультацію за телефоном: 067-674-13-38

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.