Ukr Rus Pl              

 
     
 

Ти можеш полегшити собі життя і вирішити свої проблеми протягом 24 годин, від моменту - "я вирішив", з моменту зараз. Живи зараз, дій зараз, і не надійся, що щось відбудеться само, коли-небудь, колись у майбутньому. Позбудься проблем зараз, а не колись у майбутньому. Насолоджуйся моментом зараз, це єдине, що приносить нам радість життя, тому що все, що з нами відбувається, відбувається саме в моменті зараз.

www.urolog24.com - Уролог 24
 

 
     
 
 

Покзи для лазерної літотрипсії
 

Дана методика показана пацієнтам з:

1. наявністю протипоказів до дистанційної уретеролітотріпсіі: високощільні камені (більше 1000 HU), камені розміром більше 10 мм, камені в проекції крижово-клубового зчленування, рентген- негативні і слабоконтрастні камені (у віпадку, коли не вдається візуалізувати конкременти рентгенологічно);

2. відсутністю позитивної динаміки після другого сеансу дистанційної уретеролітотріпсіі;

3. наявністю протяжних «кам'яних доріжок» після дистанційної літотрипсії, значно порушують пасаж сечі і не мають тенденцію до відходженню;

4. довгостроково «блокуючими», «вколоченими» каменями сечоводу;

5. поєднанням каменю сечового міхура з каменем сечоводу.

 

Контактна лазерна літотрипсія проводиться в умовах операційної під наркозом вигляд якого визначається індивідуально. Може використовуватися спинномозкова анестезія, а також ендо трахеальний або внутрішньовенний наркоз. З метою профілактики необхідно парентеральне введення антибактеріальних препаратів широкого спектру дії, бажано, за 30 хвилин до або під час операції.

 

Ендоскопічні інструменти вводяться в організм людини виключно через фізіологічні шляхи, що виключає необхідність виконувати розріз. Цей фактор вважається вкрай важливим, так як після великих розрізів часто виникають ускладнення. Операції, які проводяться за допомогою лазера, істотно скорочують період реабілітації хворого, щодо традиційних хірургічних втручань. Після операційний період триває в середньому 3-5 днів.

 

У висновку слід сказати, що контактна літотрипсія відноситься до високотехнологічних операцій, які успішно застосовуються в урології для позбавлення пацієнтів від каменів нирок, сечоводу і сечового міхура.

 

Повернутися назад (ЗАХВОРЮВАННЯ)
 

 

 

 

Завжди раді Вам допомогти!

 

 

 

 
 
   


            

 


    
2013 © Всі права захищені.